Vinný servis

 

Hledáte originální program pro Vaši konferenci, team building, svatbu či oslavu? 

Náš profesionální vinný catering je tou správnou volbou.

Svěřte se do rukou našich školených sommeliérů a degustátorů, kteří Vám představí ta nejkvalitnější vína a vinnou nabídku sestaví dle Vašich představ a zároveň nechte Vaše hosty nasát atmosféru improvizovaného vinného sklípku.

Mezi nejoblíbenější službu našich zákazníků patří tzv. neřízená degustace vín, kdy jsou vzorky vín vystaveny na prezentačním vinném pultu a hosté si víno nalévají sami případně jsou obslouženi našim školeným personálem.

Na tyto akce si může klient objednat stylové vybavení a aranžmá vinného sklípku, jako jsou např. dubové sudy, které slouží jako odkládací stolky na nápoje a pochutiny k vínu, dále máme k dispozici dekorace a aranžmá s vinařskou tématikou.

Další velice oblíbenou službou je řízená degustace vín s profesionálním degustátorem, který připraví degustaci vín dle představ klienta. Degustace probíhají v přátelském duchu, kdy degustátor zapojuje degustující hosty do konverzace o víně a zároveň pro ně má připravené soutěže s vinnou tématikou, kdy degustující hosté mohou vyhrát láhev vína a jiné tématické presenty.. 

Služby degustátora zahrnují i vlastní degustační sklenice, plivátka, degustační list s tužkou a lehké občerstvení k vínům.

Další velice poptávanou službou, kterou nabízíme jsou vína s firemní etiketou, svatební vína, dodávka stáčených vín na plesy, svatby, firemní akce aj.

V případě zájmu o vypracování nabídky nás neváhejte kontaktovat.


Poslat poptávku